Produkty označené 'obdlznikova'

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Riho Future 170

Vaňa Future vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vane obdĺžneho tvaru s flexibilitou prispôsobenia dĺžky rozmerom kúpeľne. Future je navyše vnútorne tvarovaná tak aby vám poskytla maximálny komfort počas vášho kúpeľa. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Future je dostupná v troch rozmeroch - 170x75cm, 180x80cm, a v najväčšej veľkosti 190x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si z dvoch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air alebo Flow. K vani Future ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€329,00

Riho Julia 160

Vaňa Julia vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu obdĺžneho rozmeru, minimálne tvarovanú a v nižšej cenovej kategórii. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Julia je dostupná v troch rozmeroch - 160x70cm, 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Julia ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€329,00

Riho Lima 160

Vaňa Lima vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu obdĺžneho rozmeru, minimálne tvarovanú a v nižšej cenovej kategórii. Lima je dizajnovo podobná vani Julia, vnútorné tvarovanie vane je však oblejšie tvarované. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Lima je dostupná v štyroch rozmeroch - 160x70cm, 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Lima ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€289,00

Riho Linares 160

Vaňa Linares je vyrobená z liateho akrylátu perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu obdĺžneho rozmeru, minimálne tvarovanú a v nižšej cenovej kategórii. Linares je dizajnovo podobná vani Lima, vnútorné krivky vane sú však oblejšie tvarované. Minimalistický dizajn je zvýraznený len centimetrovým okrajom vane, čo z tohto modelu robí perfektný kúsok pre zapustenie do zeme alebo obloženie vaším obľúbeným materiálom tak, že vana takmer vôbec nevyčnieva. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Linares je dostupná v štyroch rozmeroch - 160x70cm, 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. k by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Linares ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€349,00

Riho Linares Velvet 170

Vaňa Linares Velvet je vyrobená z liateho akrylátu podobne ako ostatné obdĺžnikové vane, avšak jej povrch je matný, čo vani dodáva unikátny vzhľad. Linares Velvet je dizajnovo podobná vani Lima, vnútorné krivky vane sú však oblejšie tvarované. Minimalistický dizajn je zvýraznený len centimetrovým okrajom vane, čo z tohto modelu robí perfektný kúsok pre zapustenie do zeme alebo obloženie vaším obľúbeným materiálom tak, že vana takmer vôbec nevyčnieva. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Linares je dostupná v troch rozmeroch - 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Do vane Linares Velvet však z dôvodu matného povrchového prevedenia nieje možné zakomponovať masážne systémy RihoPools. KL vani Linares Velvet ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€564,00

RIHO Lugo 160

Vaňa Lugo vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú jednoduchú vaňu za rozumnú cenu. Lugo je dizajnovo podobná vani Julia, s hranatejšímy vnútornými krivkami vane. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Lugo je dostupná v siedmich rozmeroch - 160x70cm, 170x75cm, 180x80cm, 180x90cm, 190x80cm, 190x90cm, a 200x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Lugo ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€419,00